10 listopada 2018r. w Dobrzyńskim Centrum Sportu i Turystyki odbyły się VII Mistrzostwa Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą w tenisie stołowym. Zawody rozegrano w 3 kategoriach wiekowych.

Od 14:00 swoje zmagania rozpoczęli zawodnicy z rocznika 2006 i mł.  W tej kategorii bezkonkurencyjny okazał się R. Pawłowski, który wygrał wszystkie mecze. Następnie do rywalizacji przystąpiła młodzież z rocznika 2003 i mł. Tutaj kolejny rok z rzędu najlepszy okazał się B. Kozłowski. W najstarszej kategorii OPEN od początku najwyższy poziom prezentowali Ł. Rybarski i K. Kauwa którzy zagrali w jednej grupie. Pierwsze starcie wygrał Rybarski, ale to nie był koniec emocji, bo obaj panowie spotkali się jeszcze w finale. Najważniejszy pojedynek turnieju stał na bardzo dobrym poziomie. Prowadzenie zmieniało się kilkukrotnie i mecz do ostatnich piłek był niesamowicie wyrównany. Ostatecznie minimalnie lepszy okazał się Rybarski i to on mógł cieszyć się ze zwycięstwa. Dla trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii medale wręczył Dyrektor DCSiT.

Klasyfikacja końcowa:

Rocznik 2006 i mł: