18 listopada Dobrzyńskie Centrum Sportu i Turystyki zorganizowało VI Mistrzostwa Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą. W czterech kategoriach wiekowych łącznie zaprezentowało się 33 zawodników.
Już od 10:00 swoje zmagania rozpoczęły dzieci z klas I-III Szkoły Podstawowej. Następnie swój turniej rozegrali uczniowie klas IV-VI SP oraz VII klas SP i I-II Gimnazjum. W klasach IV-VI wystartowało 9 zawodników. Najlepszy w tej kategorii okazał się B. Kozłowski. W kategorii kobiet podjęły rywalizację dwie Panie. Największym zainteresowaniem cieszyły się rozgrywki mężczyzn, w których wzięło udział 16 tenisistów. Rozgrywki w tej grupie przeprowadzono w systemie rosyjskim do dwóch przegranych. Co ciekawe w turnieju gościnnie wystąpili także zawodnicy LZS Jastrzębie, którzy ze względu na miejsce zamieszkania nie mogli być klasyfikowani w Mistrzostwach Miasta i Gminy. A. i K. Rybowicz pokazali tenis na wysokim poziomie, a nasi pozostali uczestnicy mieli okazję wiele się od nich nauczyć. Spośród uprawnionych do gry zawodników bezkonkurencyjny okazał się M. Gabarski. Dla trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii medale wręczył Dyrektor DCSiT Stanisław Niekraś.

Klasyfikacja końcowa:

Chłopcy, klasy I-III