Podsumowanie międzyszkolnego konkursu „Ogród moich marzeń”
w ramach projektu „Z Profilaktyką na Ty”

Celem głównym międzyszkolnego konkursu „Ogród moich marzeń” było poszerzanie wiedzy na temat ogrodów i roślinności. Poprzez wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką uczniowie rozwijali swoją wrażliwość na otaczający świat, kreatywność i zdolności artystyczne. Organizatorkami konkursu były: Maria Bukowska i Agnieszka Witkowska.

W konkursie „Ogród moich marzeń” skierowanym do uczniów klas IV-VI wzięło udział 48 uczniów ze szkół podstawowych z terenu gminy Dobrzyń nad Wisłą, Tłuchowo, Wielgie i Brudzeń Duży.

Wyniki konkursu:

I miejsce - Filip Agaciński – SP Chalin

Piotr Sadowski - SP Chalin

II Miejsce - Agata Szczypińska - SP Brudzeń Duży

Julita Bykowska – SP Wielgie

III miejsce – Bartosz Żołnowski - SP Chalin

Wyróżnienia:   Weronika Mierzejewska – SP Chalin

Klaudia Pólkowska – SP Brudzeń Duży

Martyna Lewandowska – SP Mysłakówko

Aleksandra Kurowska – SP Wielgie

Julia Chojnacka – SP Czarne

Konrad Kowalski – SP Chalin

Laureaci konkursu zostali powiadomieni listownie o wynikach międzyszkolnego konkursu plastycznego, natomiast uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 13 czerwca 2017r. o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej w Chalinie.