26 kwietnia 2018 r. teatr "Bomba!" ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Krojczynie brał udział w IV Przeglądzie Teatrów Dziecięcych im. Wincentego Rapackiego w Linie. Przegląd był organizowany przez Miejskie Centrum Kulturalne w Lipnie pod patronatem honorowy Burmistrza Miasta Lipna. Uczniowie z Krojczyna zaprezentowali   inscenizację „Jacyś ludzie” opartą na wierszach W. Szymborskiej w reżyserii instruktora grupy – Arkadiusza Wtulicha.
    Po obejrzeniu wszystkich spektakli w kategorii klas VII i gimnazjum jury postanowiło przyznać naszej grupie zaszczytne  II miejsce. Jest ono jednocześnie kolejnym już osiągnięciem w dziesięcioletniej przygodzie z teatrem uczniów z Krojczyna.
    Serdeczne gratulujemy!