"Miłość jest czymś najmocniejszym na świecie, a jednak nie można wyobrazić sobie nic bardziej skromnego”. Mahatma Gandhi

Dobrzyński Dom Kultury „ŻAK” wypełnił się po brzegi miłością i nastrojową, romantyczną muzyką, a to za sprawą Koncertu Walentynkowego, który odbył się w niedzielę 17 lutego o godzinie 17.00.

Na wstępie przybyłych gości w imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą Piotra Wiśniewskiego powitały Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Dorota Kalinowska i Dyrektor Dobrzyńskiego Domu Kultury „ŻAK” Renata Chęcka, życząc wszystkim udanej zabawy i wszechogarniającej miłości każdego dnia.

Następnie przyszedł czas na występy muzyczne, które kolejno zaprezentowały zespoły BLAKE i INTERVOX. Oba zespoły wpisując się w temat koncertu zaprezentowały przepiękne, polskie piosenki opowiadające o najpiękniejszym uczuciu jakim jest miłość, w różnych jej barwach i odcieniach. O miłości spełnionej i tej, o której marzymy całe życie, o uczuciu dojrzałym i o chwilowych zauroczeniach. Były więc piosenki zabawne i wesołe, ale także sentymentalne i z pięknym przesłaniem. Publiczność zachęcana ze sceny do wspólnego śpiewania, podjęła wyzwanie i włączyła się do  wspólnego wykonywania znanych utworów.

To było piękne niedzielne popołudnie spędzone w „objęciach miłości”.