W dniu wczorajszym tj. 23 maja 2019 o godzinie 16.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy odbyło się spotkanie mieszkańców gminy Dobrzyń nad Wisłą z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi Janem  Krzysztofem Ardanowskim podczas którego poruszono wiele istotnych kwestii dotyczących wsi i rolnictwa. W spotkaniu wziął także udział deputowany parlamentu europejskiego Kosma Złotowski i Wicewojewoda Kujawsko-Pomorski Józef Ramlau.  Miasto i Gminę Dobrzyń nad Wisłą reprezentował Piotr Wiśniewski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Pryciak. W spotkaniu brali udział także radni i sołtysi. Na sali oprócz mieszkańców zasiedli również przedstawiciele izb rolniczych i delegacje z  sąsiednich gmin.