W gronie najbliższych oraz władz samorządowych 10 par z gminy Dobrzyń nad Wisłą obchodziło swoje Złote Gody. Uroczystość z okazji długoletniego pożycia małżeńskiego odbyła się 05 września o godz. 12.00 w Dobrzyńskim Domu Kultury „ŻAK”. Medale nadane przez Prezydenta RP oraz listy gratulacyjne wręczył dostojnym jubilatom Burmistrz Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą Piotr Wiśniewski. Dodatkowo listami gratulacyjnymi z okazji 55-lecia pożycia małżeńskiego uhonorowane zostały dwie pary. Diamentową rocznicę ślubu obchodziła jedna para, która również otrzymała list gratulacyjny.

Oprócz życzeń i kwiatów  nie zabrakło tradycyjnego „Sto lat, lampki szampana oraz tortu.