Pani Sabina Statkiewicz - mieszkanka wsi Chudzewo, obchodziła  w niedzielę  (12 lipca) swoje 100 - lecie urodzin. W związku z tak wyjątkowym jubileuszem  życzenia Pani Sabinie złożył także Burmistrz Miasta i Gminy Piotr Wiśniewski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Pryciak, którzy wręczyli Jubilatce pamiątkowy dyplom, bukiet kwiatów oraz kosz z upominkami.

Taki dzień jak dzisiaj jest wyjątkowym świętem. Niewielu ludziom udaje się osiągnąć wiek, o którym marzymy wszyscy i  niewielu  ludziom dane jest świętować tak piękny Jubileusz.(…) Z należytym Pani szacunkiem mamy zaszczyt jeszcze raz przekazać  Pani z okazji tego Jubileuszu serdeczne gratulacje, wyrazy uznania dla przeżytych lat i życzenia wszelkiej pomyślności  i pogody ducha na kolejne lata -  życzył Burmistrz.

Na uroczystość urodzinową oprócz rodziny i włodarzy miasta pojawili się także sąsiedzi, radni oraz sołtys sołectwa, w którym mieszka Pani Sabina.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych stu lat życia.