Zakończyły się prace związane z realizacją projektu „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Chalinie”, na które Gmina Dobrzyń nad Wisłą uzyskała dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 – EFRR. Przedmiotem zadania była kompleksowa modernizacja energetyczna budynku SP w Chalinie, której zakres prac obejmował: wymianę elementów instalacji c.o, wymianę pompy ciepła, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, docieplenie ścian i stropodachu oraz malowanie elewacji. Prace prowadzone były od 10 sierpnia 2020 do 30 listopada 2020 roku przez firmę FIDEM Budownictwo Joanna Tarnecka.Całkowity koszt projektu to kwota 904 182,85.