Jeśli kochasz,czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili”.Jan Twardowski

W dniu 19 lutego 2017 pod patronem Burmistrza Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą odbył się Koncert Walentynkowy.

To nowa impreza, która wpisuje się w kalendarz uroczystości organizowanych z inicjatywy Burmistrza pana Jacka Waśko. O godzinie 17.30 w sali Dobrzyńskiego Domu Kultury „ŻAK” z okazji święta zakochanych, zorganizowano występy zespołów, które wykonały piosenki traktujące o miłości. Na scenie swoje utwory zaprezentował Andrzej Muchar wraz z zespołem Prezydent, który swoim wykonaniem znanych miłosnych piosenek wprowadził uczestników w romantyczny nastrój. Ponadto na scenie „ŻAKA” wystąpił zespół 55 PLUS, z repertuarem który fantastycznie wpisywał się w klimat niedzielnego koncertu. Jak zawsze w przypadku imprez w „ŻAKU”i tym razem publiczność nie zawiodła. Koncert swoją obecnością zaszczycił także pan Burmistrz Jacek Waśko.