Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Burmistrz Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą Piotr Wiśniewski, w dowód uznania za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, wręczył pięciu nauczycielom, ze szkół dla których organem prowadzącym jest gmina Dobrzyń nad Wisłą, nagrody ze specjalnego funduszu nagród dla nauczycieli. Uroczystość uhonorowania tegorocznych laureatów, odbyła się w dniu 13 października. Oprócz wyróżnionych i nagrodzonych pedagogów, na uroczystość przybyli także zaproszeni goście: w tym włodarze naszego miasta oraz dyrektorzy i wicedyrektorzy szkół podstawowych. Na zakończenie zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek.