Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

W dniu 26 maja Pani wiceburmistrz Marzena Niekraś uczestniczyła w uroczystej akademii, którą z okazji Dnia Matki zorganizował ośrodek rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowawczy.Placówka „Nasze Słoneczka”powołana została na rzecz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami. W ramach tego ważnego święta zorganizowano Dzień Rodziny, na który oprócz mam zaproszono także tatusiów.Na początku akademii głos zabrała pani Wioleta Kowalska, która jest właścicielką ośrodka. Następnie wystąpiły dzieci, które przygotowały krótki występ artystyczny. Na akademii pojawił się także Ks. Henryk Lewandowski, który swoją obecnością uświetnił to rodzinne spotkanie. Był to bardzo wesoły, rodzinny dzień, w czasie którego królowała radość, uśmiech i zabawa.