Dnia 18.05.2017r w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Chalinie odbył się Międzyszkolny Turniej Sportowy dla klas II-III w "Dwa ognie".

Do zawodów przystąpiły szkoły z terenu naszej gminy. Każdą szkołę reprezentowała drużyna składająca się z 10 zawodników: 5 dziewcząt i 5 chłopców. Rozgrywki przebiegały w miłej sportowej atmosferze. Po rozgrywkach odbyło się podsumowanie wyników i wręczenie pucharów:

Wyniki rozgrywek klas II

I miejsce Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Chalinie

II miejsce Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dobrzyniu nad Wisłą

III miejsce Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Krojczynie

IV miejsce Szkoła Podstawowa im Jana Kochanowskiego w Dyblinie

Wyniki rozgrywek klas III

I miejsce Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dobrzyniu nad Wisłą

II miejsce Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Krojczynie

III miejsce Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Chalinie

Zawody zorganizowała pani Agnieszka Żołnowska - nauczyciel w-f i nauczania zintegrowanego, natomiast sędzią głównym był pan Piotr Gajewski - nauczyciel w-f Publicznego Gimnazjum im. Lecha Wałęsy w Chalinie.

Więcej informacji na