Sukcesy naszych uczniów

30 maja w Bibliotece Publicznej w Dobrzyniu nad Wisłą rozstrzygnięto gminne konkursy biblioteczne. Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie wzięli w nich udział. Zadaniem dzieci z kl. I-III było przygotowanie książeczki dotykowej przedstawiającej zainteresowania dziecka. Natomiast uczniowie kl. IV-VI przygotowali plakaty pod hasłem „Moda na czytanie”. Uczniów do konkursów przygotowała pani Sylwia Grabka - nauczyciel bibliotekarz

I miejsce w gminnym konkursie „Książka czytana dotykiem” otrzymała uczennica kl. II Katarzyna Maciakiewicz.

III miejsce w gminnym konkursie „Moda na czytanie” otrzymał uczeń kl. IV Piotr Sadowski. Rozdanie nagród odbyło się 3 czerwca podczas obchodów Dnia Dziecka w Dobrzyniu nad Wisłą.

Ponadto dyplomy za udział w konkursach bibliotecznych otrzymali następujący uczniowie: Julia Mrowicka- kl. III B, Daria Bęben- kl. IV, Klaudia Nowińska- kl.IV, Patrycja Pączek- kl. IV,Kinga Pepłowska- kl. IV, Maria Wojtycka- kl. VB, Filip Agaciński- kl.VI oraz Hubert Kowalski- kl. VI.

Serdecznie gratulujemy sukcesu naszym uczniom!