Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

23 maja 2017 roku grupa gimnastyczek z gimnazjum w Dobrzyniu nad Wisłą oraz uczennice ze Szkoły Podstawowej z Dobrzynia nad Wisłą zaprezentowały układy gimnastyczne oraz piramidy wieloosobowe dla rodziców. Na samym początku wystąpiły dziewczęta klas 4-6 Szkoły Podstawowej w Dobrzyniu n.Wisłą oraz gościnnie trzy uczennice ze szkoły podstawowej z  Chalina w dwójkowych pokazach gimnastycznych na ścieżce. Pokazom tym towarzyszyła muzyka m.in. Elli Gulding, Justina Bibera, Celin Dion, Enrike Iglesiasa oraz Eda Sheerana..  Efektowne, atrakcyjne, posiadające w sobie wiele elementów akrobatyki gimnastycznej dziewczęta z gimnazjum zaprezentowały ośmioosobowy układ gimnastyczny a następnie piramidy wieloosobowe. Każda figura gimnastyczna była nagradzana przez widzów gromkimi brawami. Barwnymi przerywnikami pokazów gimnastycznych były układy tańca współczesnego dziewcząt z podstawówki i gimnazjum. Pokazy gimnastyczne zostały przygotowane pod kierunkiem pana Pawła Bielickiego natomiast tancerki przygotowała  Judyta Jakubowska.