Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

13 czerwca 2017r. uroczyście wręczono nagrody i dyplomy uczestnikom międzyszkolnych konkursów plastycznych: „Ogród moich marzeń” oraz „Bezpieczne zabawy w domu, w szkole i na podwórku”.

Było nam wyjątkowo miło gościć nauczycieli, rodziców i uczniów z zaprzyjaźnionych szkół, także spoza gminy Dobrzyń nad Wisłą.       Swoją obecnością zaszczyciły nas dyrektor Zespołu Obsługi Szkół w Dobrzyniu nad Wisłą – Pani Marzanna Kornacka oraz dyrektor Niepublicznego Przedszkola „Mały Europejczyk” w Chalinie - Pani Iwona Karwat. Na początku odbyło się przedstawienie uczniów z Chalina o tematyce ekologicznej, do którego scenariusz i oprawę artystyczną przygotowała pani Krystyna Bukowska –Trzeciak, a dekorację pani Hanna Waszkiewicz i pani Justyna Sadowska. Następnie uczniowie otrzymali dyplomy gratulacyjne i nagrody za udział w konkursach, a opiekunowie podziękowania za przygotowanie dzieci.

Na zakończenie uroczystości zaproszono uczniów i przybyłych gości na słodki poczęstunek, przygotowany przez organizatorki konkursów –Marię Bukowską i Agnieszkę Witkowską.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy uczestnikom i opiekunom konkursów i gratulujemy osiągnięć.