W czwartek 13 grudnia w Dobrzyńskim Domu Kultury „ŻAK” z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia odbyło się spotkanie opłatkowe członków Stowarzyszenia „Aktywni Dobrzyniacy  55 PLUS” i słuchaczy Kujawsko-Dobrzyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oddział  Dobrzyń nad Wisłą. Na spotkanie przy wigilijnym stole przybyli także zaproszeni goście w tym Burmistrz Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą Piotr Wiśniewski i Dyrektor Dobrzyńskiego Domu Kultury „ŻAK” i Biblioteki Publicznej Renata Chęcka. W miłą przedświąteczną atmosferę wprowadziły wszystkich śpiewane wspólnie kolędy oraz bożonarodzeniowe życzenia złożone przez Burmistrza Piotra Wiśniewskiego i Przewodniczącą Stowarzyszenia „Aktywni Dobrzyniacy” i UTW oddział Dobrzyń nad Wisłą Jadwigę Grudzińską. Wspólne świąteczne spotkania w Dobrzyńskim Domu Kultury „ŻAK” to już wieloletnia tradycja, która pielęgnowała jest każdego roku w okresie Bożego Narodzenia.