W środę 19 grudnia do Dobrzyńskiego Domu Kultury „ŻAK” na świąteczne spotkanie przybyli członkowie Klubu Seniora i Zespołu „Złoty Kłos” oraz zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą Piotr Wiśniewski, Sekretarz Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą Ryszard Machnowski oraz Dyrektor Dobrzyńskiego Domu Kultury „ŻAK” Renata Chęcka. Spotkanie przy stole pełnym wigilijnych potraw upłynęło w miłej i sympatycznej atmosferze. Nie zabrakło także wspólnego śpiewu kolęd i pastorałek. Popłynęły także świąteczne życzenia które złożył m.in. Burmistrz Piotr Wiśniewski- życząc zdrowia, wszelkiej pomyślności i szczęśliwego Nowego Roku.