Seniorzy ze „Złotego Kłosa” z racji przypadającego na początku października święta-Dnia Seniora, zorganizowali w Dobrzyńskim Domu Kultury „ŻAK” uroczystość, na którą przybyli zaproszeni goście, w tym Burmistrz Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą Piotr Wiśniewski oraz liczne delegacje reprezentujące koła i stowarzyszenia seniorskie.

Spotkanie rozpoczęło się od przemówienia przewodniczącej stowarzyszenia „Złoty Kłos”, która powitała wszystkich bardzo serdecznie. Następnie głos zabrał Burmistrz, który złożył wszystkim seniorom najlepsze życzenia. Do życzeń dołączyły się także poszczególne delegacje.

W sympatycznej atmosferze seniorzy oraz goście spędzili czas na rozmowach i wspólnej biesiadzie.