Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Z inicjatywy Burmistrza pana Jacka Waśko, 24 stycznia 2017 roku w Dobrzyńskim Domu Kultury „ŻAK” o godzinie 17.00 odbyła się Akademia Środowiskowa z okazji Dnia Babci i Dziadka. W odpowiedzi na zaproszenie, które wystosował do Babć i Dziadków pan Burmistrz, zgromadzili się licznie na widowni w roli szacownych gości, aby wysłuchać i obejrzeć, to co przygotowały dla nich ich wnuczęta. A atrakcji było naprawdę wiele. Dzieci z przedszkola samorządowego „Kubuś Puchatek”, uczniowie klas „0” Szkoły Podstawowej w Dobrzyniu nad Wisłą oraz dzieci z sekcji działających przy „ŻAKU”, przygotowały różnorodne występy artystyczne.Mali artyści zaprezentowali okolicznościowe wierszyki, piosenki i krótkie przedstawienie, rozdały także własnoręcznie przygotowane serduszka z życzeniami.Dzieci złożyły także życzenia i zaśpiewały sto lat, nie brakowało również gorących uściskówi całusów. Życzenia długiego szczęśliwego i wypełnionego tylko radosnymi dniami życia,zdrowia i przede wszystkim zadowolenia z wnuków złożył także Burmistrz pan Jacek Waśko. Babcie i dziadkowie, byli zachwyceni i dumni z występów swoich wnuków nie ukrywając jednocześnie wzruszenia i radości, że wnuki przygotowały dla nich tak wspaniałą imprezę. Po części artystycznej wnuki zaprosiły Dziadków, na słodki poczęstunek. Atmosfera spotkania była bardzo rodzinna i wesoła, gdyż wszyscy byli w doskonałych humorach.