Z okazji Światowego Dnia Inwalidów i Osób Niepełnosprawnych w Dobrzyńskim Domu Kultury „ŻAK” 12 czerwca tj. w poniedziałek odbyła się uroczystość zorganizowana przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koła nr 4 w Dobrzyniu nad Wisłą.Moc życzeń, serdeczności i uścisków popłynęło w stronę przewodniczącej Polskiego Związku Emerytów pani Teresa Żeberkiewicz.Serdeczne życzenia, wielu radości w codziennym życiu, życzliwości i wyrozumiałości wszystkich ludzi złożyła także, obecna na uroczystości Wiceburmistrz Marzena Niekraś. Życzyła również tak potrzebnego wszystkim zdrowia i sił w przezwyciężaniu życiowych trudności oraz tego aby otaczający świat był przyjazny, ciepły i bliski.Po krótkiej części oficjalnej wszyscy zaproszeni goście oraz członkowie Koła nr 4 w Dobrzyniu nad Wisłą udali się na poczęstunek.