Święta Bożego Narodzenia zbliżają się dużymi krokami. W Dobrzyńskim Domu Kultury „ŻAK” również postanowiono wpisać się w ten niepowtarzalny klimat. W dniu 12 grudnia o godzinie 9.30 odbyło się świąteczne przedstawienie „ O bombce co z choinki spadła”. Zaproszenie dla najmłodszych mieszkańców naszej Gminy wystosował Burmistrz Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą Jacek Waśko. To z jego inicjatywy do DDK „ŻAK” przybyła grupa teatralna „MAGMowcy” która zaprezentowała bardzo ciekawe przedstawienie teatralno-wokalne. Aktorzy urzekli przedszkolaków swoim występem. Dzieci spontanicznie reagowały śmiechem i okrzykami na wszystko, co działo się na scenie. Dodatkowo aktorzy porwali najmłodszą widownię do wspólnej zabawy i tańców. Na widowni oprócz zaproszonych przedszkolaków znaleźli się także Burmistrz Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą Jacek Waśko oraz Wiceburmistrz Marzena Niekraś, którzy na zakończenie miłego spotkania częstowali wszystkich cukierkami.