Mieszkańcy Miasta Gminy Dobrzyń nad Wisłą zostali zaproszeni przez Burmistrza Jacka Waśko na tzw." Majówkę", która rozpoczęła się o godzinie 16.00 na przystani przy ul. Zjazd. Impreza obfitowała w wiele atrakcji, której centralnym punktem był występ zespołu „PREZYDENT”. Zanim jednak wystąpiła gwiazda wieczoru, na scenie, która została umieszczona na brzegu Wisły, zaprezentowały się dzieci i młodzież ze szkół naszej Gminy. Swój wokal i grę zaprezentował „SŁAWEK”, na scenie wystąpiła także Edyta Wojtczak Szczepaniak. Podczas imprezy zorganizowano także szereg atrakcji dla dzieci w tym zjeżdżalnie, zabawy z klaunem i malowanie twarzy. Pomyślano także o punktach gastronomicznych, a dla dzieci przygotowywano watę cukrową. Doskonała muzyka i śpiew pozwoliły wszystkim dobrze się bawić do późnych godzin wieczornych.