W jednej z sal DDK”ŻAK” w dniu 8 czerwca odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom, z przeprowadzonego X Jubileuszowego Dobrzyńskiego Konkursu na płytkę komputerową pt. „Niech nam się mienią rzeki- z okazji ROKU RZEKI WISŁY 2017”. Oprócz przedstawicieli ze zwycięskich szkół, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych , na uroczystość przybyła także Pani Wiceburmistrz Marzena Niekraś, która miała przyjemność wręczenia nagród wszystkim laureatom. Pierwsze miejsce w konkursie, którego organizatorem było Stowarzyszenie Gmin Ziemi Dobrzyńskiej, przy udziale Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą, zajęła Szkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w Węgiersku. W konkursie przewidziano także nagrody za drugie, trzecie i czwarte miejsce. Poziom konkursu był bardzo wysoki, a zarazem bardzo wyrównany. Czekamy na kolejną edycję konkursu.