Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Weekend w Dobrzyniu nad Wisłą obfitował w wiele atrakcji kulturalnych i możliwości ciekawego spędzenia wolnego czasu. W piątek wieczorem mieszkańcy mogli obejrzeć na dużym ekranie kinowym umieszczonym na boisku przy ul. Robotniczej dwa filmy. Z kolei w niedzielę popołudniu odbył się zorganizowany z inicjatywy Burmistrza Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą koncert zespołu „55 PLUS”. Początkowo miał odbyć się na tarasie Dobrzyńskiego Domu Kultury „ŻAK”, jednak ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe koncert przeniesiono do jednej z sal Domu Kultury.Członkowie zespołu pięknie zagrali i zaśpiewali polskie szlagiery i przeboje, umilając słuchaczom niedzielne popołudnie.