Muzycznym koncertem zorganizowanym w niedzielne popołudnie w Dobrzyńskim Domu Kultury „ŻAK” uczczono przypadający na 8 marca Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Na widowni w roli gości specjalnych zasiadły Panie, którym w imieniu Burmistrza Jacka Waśko najserdeczniejsze życzenia spełnienia marzeń i życzliwości złożył Sekretarz Miasta i Gminy Ryszard Machnowski. Ze sceny popłynęły także życzenia uśmiechu i radości na twarzach, a także uczucia przyjaźni i miłości na co dzień.

Koncert otworzył występ gwiazdy wieczoru, którym była wokalistka Edyta Wojtczak-Szczepaniak. Swoim wykonaniem popularnych polskich i zagranicznych piosenek porwała publiczność, która spontanicznie zaczęła klaskać i kołysać się w rytm muzyki. Na zakończenie Pani Edyta wraz z mamą wspólnie wykonały piosenkę z repertuaru Violetty Willas „List do matki”. Niespodzianką wieczornego koncertu był z kolei występ Andrzeja Muchara. Publiczność, a przede wszystkim Panie uwiedzione interpretacją i wykonaniem piosenek z repertuaru m.in. Krzysztofa Krawczyka i Maryli Rodowicz, gromkimi brawami prosiły o bisy. Po występach artystycznych na Panie czekała jeszcze jedna niespodzianka. Z rąk Sekretarza Miasta i Gminy w imieniu Burmistrza Jacka Waśko otrzymały różę. Na zakończenie zaproszono wszystkich na poczęstunek.